Magda K.

Magda K.

Teacher

Magda studiowała filologię skandynawsko-angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno na kursach ogólnych jak i biznesowych. W świecie międzynarodowego biznesu spędziła zresztą wiele lat – pracowała w działach finansowych i HR w globalnych strukturach korporacyjnych. Oprócz angielskiego, biegle włada językiem norweskim i jest wykwalifikowanym logopedą. Nie ustaje w pogłębianiu swojej wiedzy – obecnie studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS. W nauczaniu najistotniejsza dla niej jest swobodna atmosfera na lekcjach, podczas których porusza tematy związane z aktualnymi zjawiskami współczesnego świata i zachęca uczniów do, nieraz bardzo żywej (!), dyskusji. Brała także udział w autorskich warsztatach dla nauczycieli języków obcych prowadzonych przez szkołę Manhattan w zakresie stosowania gier językowych w nauczaniu osób dorosłych, kreatywnego nauczania gramatyki oraz sposobów na innowacyjne utrwalanie słownictwa i struktur gramatycznych.

Interesuje się psychologią, sztuką, literaturą, uwielbia górskie wyprawy i podróże oraz gotowanie.

Opinie z ankiety przeprowadzonej wśród Kursantów Magdy ( 2019 r):

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, lekcje nigdy nie są nudne, są różnorodne, wreszcie zrozumiałam wyrażenia gramatyczne, które wcześniej było mi ciężko pojąć. Lektorka bierze też pod uwagę nasze potrzeby, jakich zakresów wiedzy potrzebujemy. Pani Magda to najlepsza lektorka z jaką miałam do tej pory zajęcia. Każda lekcja to przyjemność, a i dodatkowo wiele się uczę.

Magda zawsze jest przygotowana do zajęć, łapie bardzo dobry kontakt z kursantami, w razie nieobecności od razu wysyła przerobiony materiał, widać że to co robi sprawia jej przyjemność 🙂

Super! Duże zaangażowanie ze strony Pani Magdy P. w przygotowaniu do zajęć. Bierze pod uwagę potrzeby słuchaczy w kwestii doboru tematów czy omawianych zagadnień gramatycznych. Bardzo pomocna również poza zajęciami, np. przy sprawdzeniu prac pisemnych. Z pewnością zdecyduję się na zajęcia w kolejnym semestrze z tą lektorką!

100% satysfakcji z lektorki

Polecam każdemu Państwa szkołę, jestem bardzo zadowolona.

Magda jest niesamowicie pozytywną i bardzo zaangażowaną lektorką, zajęcia z nią to czysta przyjemność. Polecam każdemu

Obawiałam się że zajęcia o 7.30 będą usypiające, tymczasem Pani Magda prowadzi je w sposób ciekawy. Bardzo dużym atutem jest to że zwraca uwagę na braki w gramatyce u kursantów i proponuje ćwiczenia i powtórki związane z tymi brakami.

Magda jest niesamowicie pozytywną i bardzo zaangażowaną lektorką, zajęcia z nią to czysta przyjemność. Polecam każdemu

Masz pytania?