Olga posiada tytuł magistra filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Wcześniej uczęszczała do szkoły Rich East High School, Park Forest, IL, USA, której posiada dyplom ukończenia. Naucza od wielu lat, w tym przygotowuje do certyfikatów: FCE, CAE, BEC, TOEFL. Jest lektorką niezwykle energetyczną, otwartą i komunikatywną.

Brała także udział w autorskich warsztatach dla nauczycieli języków obcych prowadzonych przez szkołę Manhattan w zakresie stosowania gier językowych w nauczaniu osób dorosłych, kreatywnego nauczania gramatyki oraz sposobów na innowacyjne utrwalanie słownictwa i struktur gramatycznych. Jako lektorka szkoły Manhattan brała udział w konferencji dla nauczycieli języka angielskiego „Teacher Level Master. High Impact Teaching , cyklu szkoleń doskonalących warsztat nauczyciela osób dorosłych, m.in. : creativical games in your classroom, tools for truly effective pairwork, language-focused collaborative tasks , serious fun with grammar , language and skills through left and right brain hemispheres , innovative translation tasks to maximise learning , smart ways to build rapport , reading skills through clever use of online applications , activating students’ minds and bodies , 21 st skills through teamwork and language practice.

Z ciekawostek poza językiem angielskim i polskim płynnie mówi także w językach: ukraińskim, rosyjskim, niemieckim oraz uwielbia uczyć się nowych języków. Na jej lekcji każdy zacznie mówić w obcym języku!

Komentarze z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczniów Olgi:

Uwielbiam lekcje z Olgą. Szczególnie jej lekko sarkastyczne poczucie humoru:). Zawsze wychodzę z zajęć w pozytywnym nastroju.

Przeznacza większość czasu na ciekawe ćwiczenia w mówieniu co wyróżnia ją na tle innych lektorów, z którymi miałem zajęcia w innych szkołach.

Rewelacyjna lektorka!

Olga is the best teacher I have ever had.

Olga to bardzo dobra, zaangażowana lektorka. Trochę bardziej wymagająca niż moje poprzednie lektorki, ale mnie to odpowiada 😉 Słoik na słówka z lekcji to bardzo fajny pomysł na powtórki.

Olga, jak zresztą każdy lektor z jakim miałam zajęcia w szkole Manhattan, jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę, widać pasję do nauczania.

Olga jest najlepsza!

Napiszę krótko: Olga jest najlepszym lektorem, z którym kiedykolwiek miałam zajęcia 🙂

Masz pytania?