Olga

Olga

Teacher

Olga posiada tytuł magistra filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Wcześniej uczęszczała do szkoły Rich East High School, Park Forest, IL, USA, której posiada dyplom ukończenia. Naucza od wielu lat, w tym przygotowuje do certyfikatów: FCE, CAE, BEC, TOEFL. Jest lektorką niezwykle energetyczną, otwartą i komunikatywną.

Brała także udział w autorskich warsztatach dla nauczycieli języków obcych prowadzonych przez szkołę Manhattan w zakresie stosowania gier językowych w nauczaniu osób dorosłych, kreatywnego nauczania gramatyki oraz sposobów na innowacyjne utrwalanie słownictwa i struktur gramatycznych. Jako lektorka szkoły Manhattan brała udział w konferencji dla nauczycieli języka angielskiego „Teacher Level Master. High Impact Teaching , cyklu szkoleń doskonalących warsztat nauczyciela osób dorosłych, m.in. : creativical games in your classroom, tools for truly effective pairwork, language-focused collaborative tasks , serious fun with grammar , language and skills through left and right brain hemispheres , innovative translation tasks to maximise learning , smart ways to build rapport , reading skills through clever use of online applications , activating students’ minds and bodies , 21 st skills through teamwork and language practice.

Z ciekawostek poza językiem angielskim i polskim płynnie mówi także w językach: ukraińskim, rosyjskim, niemieckim oraz uwielbia uczyć się nowych języków. Na jej lekcji każdy zacznie mówić w obcym języku!

Komentarze z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczniów Olgi:

Uwielbiam lekcje z Olgą. Szczególnie jej lekko sarkastyczne poczucie humoru:). Zawsze wychodzę z zajęć w pozytywnym nastroju.

Przeznacza większość czasu na ciekawe ćwiczenia w mówieniu co wyróżnia ją na tle innych lektorów, z którymi miałem zajęcia w innych szkołach.

Rewelacyjna lektorka!

Olga is the best teacher I have ever had.

Olga to bardzo dobra, zaangażowana lektorka. Trochę bardziej wymagająca niż moje poprzednie lektorki, ale mnie to odpowiada 😉 Słoik na słówka z lekcji to bardzo fajny pomysł na powtórki.

Olga, jak zresztą każdy lektor z jakim miałam zajęcia w szkole Manhattan, jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę, widać pasję do nauczania.

Olga jest najlepsza!

Napiszę krótko: Olga jest najlepszym lektorem, z którym kiedykolwiek miałam zajęcia 🙂

Masz pytania?