Magda M.

Magda M.

Teacher
Magda jest lektorką języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Posiada tytuł magistra filologii angielskiej w zakresie studiów amerykanistycznych. Edukację kontynuowała na studiach podyplomowych na kierunku tłumaczenia specjalistyczne. Odbyła również kursy w Stanach Zjednoczonych w ramach wymiany studenckiej (dziennikarstwo, kultura i literatura USA) na Urbana University, Ohio, a także kurs social psychology na Wesleyan University.

Brała także udział w autorskich warsztatach dla nauczycieli języków obcych prowadzonych przez szkołę Manhattan w zakresie stosowania gier językowych w nauczaniu osób dorosłych, kreatywnego nauczania gramatyki oraz sposobów na innowacyjne utrwalanie słownictwa i struktur gramatycznych. Jako lektorka szkoły Manhattan brała udział w konferencji dla nauczycieli języka angielskiego „Teacher Level Master. High Impact Teaching , cyklu szkoleń doskonalących warsztat nauczyciela osób dorosłych, m.in. : creativical games in your classroom, tools for truly effective pairwork, language-focused collaborative tasks , serious fun with grammar , language and skills through left and right brain hemispheres , innovative translation tasks to maximise learning , smart ways to build rapport , reading skills through clever use of online applications , activating students’ minds and bodies , 21 st skills through teamwork and language practice.

Nauczała języka angielskiego między innymi w Hiszpanii, gdzie prowadziła zajęcia ze słownictwa handlowego w grupach dorosłych z wykształceniem wyższym w centrum kształcenia przynależnym do Rządu Katalunii, przygotowywała do egzaminów Cambridge BULATS, Cambridge FCE , ACE.

Swoją ścieżkę zawodową rozwijała pracując również w firmach oraz ambasadach w Polsce. W międzynarodowych korporacjach hiszpańskich pełniła funkcję tłumacza ustnego oraz pisemnego. Fakt specjalizowania się w dziedzinach języka prawniczego, finansowego, technicznego w sektorach takich jak banki, hotele, inżynieria czyni ją osobą otwartą na nowe wyzwania.

Komentarze z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczniów Magdy (2019 r) :

Widzę duże postępy w mówieniu Najlepsza szkoła językowa, w której do tej pory byłam Przyjemnie chodzi się na tak dobrze prowadzone zajęcia;)

Jedyna sugestia – proszę się nie zmieniać. Najlepsza lektorka ever.

Magdę poleciłabym wszystkim, zawsze i w każdych okolicznościach:)

Profesjonalizm i indywidualne podejście Magdy do każdego kursanta powodują silną motywację do uczestnictwa w zajęciach.

Zajęcia bardzo intensywne. Dużo interakcji w grupach. Wracam zmęczona ale zadowolona. Przede wszystkim czuję, że mój angielski się poprawił. Na pewno zapiszę się na następny rok.

Pani Magda, bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia i w ciekawy sposób prowadzi zajęcia. Z każdej lekcji wynoszę wiele interesujących rzeczy i jestem bogatsza o nowe słownictwo. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć.

Magda jest świetnym nauczycielem z pasją. Jestem z niej bardzo zadowolony.

Love this place and my teacher very much 🙂

Pani Magda jest najlepszą lektorką j. angielskiego z jaką mogłam współpracować do tej pory. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie co się przekłada na profesjonalne prowadzenie zajęć. Zajęcia są prowadzone dynamicznie, jest dużo interaktywnych ćwiczeń, prace są zarówno w grupie jak i indywidualne. Nie ma szablonowych zajęć, każde zajęcia są urozmaicane, co przekłada się na to, że kurs nie jest nudny. Jestem bardzo zadowolona , wcześniej próbowałam swoich sił w English for You i miałam kilku lektorów, ale nie Pani Magda nie ma sobie równych.

Magda is professional to Her fingertips, supportive and empathetic with friendly approach, I am trully looking forward to further cooperation.

P.Magda to świetny instruktor, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Ma dużą wiedzę i do tego jest sympatyczna przez co zajęcia są przyjemne, a czas bardzo szybko mija. Słucha naszych potrzeb i dostosowuje do nich zajęcia .

Magda świetnie prowadzi zajęcia:)! Wprowadza bardzo dobrą atmosferę i warunki, w których miło się uczyć. Angażuje i motywuje nas do mówienia. Dodatkowo, zajęcia są tak prowadzone, że przychodzę zmęczona po pracy, a wychodzę zrelaksowana;)

Magda jest super! Zaangażowana w pracę, zawsze uśmiechnięta i bardzo pozytywna! Dzięki Niej nauka angielskiego staje się prawdziwą przyjemnością, widzę efekty, a zajęcia wprowadzają w świetny humor! 😀

Masz pytania?