Jeśli chcesz zapisać się na kurs językowy w naszej szkole, zadzwoń lub skontaktuj się mailowo w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę na indywidualne spotkanie z metodykiem.

  Masz pytania?

  Śmiało !

  Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji związanych z naborem do grup i nauką języka angielskiego.

  [email protected]

  ul. Grzybowska 80/82, biuro 138, 00-844, Warszawa
  (biurowiec Kolmex u zbiegu ulic Grzybowskiej i Towarowej)

  504 780 046

   

  W sprawie faktur prosimy pisać na:

  [email protected]

  Mamy dogodną lokalizację w centrum Warszawy ( tuż przy Metrze Daszyńskiego ).

   

  Zobacz szkołę

  Napisali o Nas

  Zapoznaj się z wiarygodnymi opiniami Google, napisanymi przez naszych Kursantów

  Doskonała
  Na podstawie 97 opinii
  Klaudia Ż.
  Klaudia Ż.
  15/10/2021
  Wreszcie szkoła, które efektywnie uczy języka angielskiego. Super zajęcia, z wykorzystaniem nowoczesnych technik efektywnego zapamiętywania i uczenia się. Polecam, również dla osób podnoszących językowe kompetencje!
  Adam Trzeciak
  Adam Trzeciak
  04/06/2021
  Elastyczne terminy zajęć, "szyte" pod ucznia, rewelacyjny, zaangażowany lektor, mocno wspierający i dostarczający tony materiałów (zgodnych z pragnieniem ucznia), polecam!
  Marcin Wojtas
  Marcin Wojtas
  20/04/2021
  Polecam
  Piotr Górski
  Piotr Górski
  28/01/2021
  W Manhattanie spędziłem ponad 3 lata, sam już nie wiem ile semestrów ;) ale przebrnąłem od poziomu B1+ do C1 start, a mój angielski naprawdę ruszył z miejsca, mówię swobodnie, bez kompleksów. Był to naprawdę świetnie spędzony czas, aż było żal jak nie można było przyjść na zajęcia. Fantastyczne lektorki, właścicielka ma talent do doboru pracowników -to nie tylko autentyczni pasjonaci, ale przede wszystkim ciekawe osobowości, z całego serca polecić mogę zajęcia z Magdą, Patrycją oraz Olgą. Dwa ostatnie semestry uczęszczałem na zajęcia na zoomie i doszedłem do wniosku że taka forma wcale nie jest mniej efektywna niż tradycyjne zajęcia, ale trochę szkoda że nie można było się spotkać. Pozdrawiam całą Załogę Manhattan oraz wszystkich kursantów których tam spotkałem :)
  Małgorzata K.
  Małgorzata K.
  19/01/2021
  Bardzo polecam. Profesjonalnie i ciekawie prowadzone zajęcia.
  Adrian Ćwikliński
  Adrian Ćwikliński
  17/01/2021
  Polecam naukę w Manhattan English Academy! :) Zaczynam tu już mój piąty semestr, przez cały ten czas regularnej nauki mój poziom zmienił się diametralnie, co pomogło zdobyć mi pracę w zagranicznej firmie. Najlepsi lektorzy, super małe grupy 5-6 osób! Polecam! ; )
  Justyna Pawliczak
  Justyna Pawliczak
  02/09/2020
  Pierwsza profesjonalna szkoła językowa na jaką trafiłam. Jedna z nielicznych, w której lektor ma wiedzę i umiejętności dot. angażowania uczestników w trakcie zajęć, skutecznego nauczania i przekazywania wiedzy.
  Masz pytania?