GMAT Zostań studentem MBA w USA

 • GMAT

  Zostań studentem MBA na jednej

  ze wspaniałych amerykańskich uczelni !

  GMAT – czyli Graduate Management Admission Test, to anglojęzyczny egzamin sprawdzający wiedzę z zakresu matematyki oraz znajomości języka angielskiego. Zdanie tego egzaminu, a właściwie zdobycie oczekiwanej liczby punktów, wymagane jest przez prestiżowe uczelnie, przede wszystkim amerykańskie, podczas rekrutacji na podyplomowe studia biznesowe, głównie MBA lub EMBA.

  Manhattan Academy, jako jedyna firma szkoleniowa w Polsce, przygotowuje do egzaminu GMAT poprzez indywidualnie dopasowane konsultacje pod nadzorem osoby, która skutecznie przeszła przez proces rekrutacji na studia MBA w Stanach Zjednoczonych.

  Podczas konsultacji w Manhattan Academy dowiesz jak efektywnie przygotować się do egzaminu, rozwiążesz wiele zadań pod okiem profesjonalisty, dowiesz się także jak w praktyce wyglądają studia MBA w Stanach Zjednoczonych.

  Zatrudniamy najlepszych, bo wierzymy, że tylko najlepsi nauczyciele gwarantują sukces. Nauczyciel prowadzący zdał egzamin GMAT z bardzo wysokim rezultatem.

  Nie prowadzimy grupowych kursów GMAT, ponieważ uważamy, że taki rodzaj przygotowania jest nieefektywny w przypadku tego egzaminu. Koncentrujemy się na oczekiwaniach kandydata jak i uczelni, dopasowujemy program konsultacji indywidualnie dla każdego kandydata na wybrane studia podyplomowe, dzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem i praktycznym podejściem do rozwiązywania trudnych pytań testowych.

  Napisz do nas i umów na darmowe spotkanie informacyjne.

Zgłoszenie

Wyślij nam swoje zgłoszenie wraz z opisaniem jakie masz zapotrzebowanie w zakresie nauki języka.

Zapisz się Zapisz się Zapisz się
Masz pytania?