Paweł

Paweł

Teacher
Paweł posiada tytuł magistra filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielsko-językoznawczą. Od wczesnych lat szkolnych chciał zostać lektorem języka angielskiego, a dydaktyka oraz akwizycja języków obcych stały się jego pasją. Posiada również doświadczenie jako tłumacz stron internetowych i list dialogowych oraz jako tłumacz konsekutywny podczas audytów zewnętrznych i spotkań biznesowych. Ma na swoim koncie również tłumaczenie konsekutywne wykładu z mikrobiologii znanego holenderskiego profesora w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym. Paweł ukończył również studia podyplomowe z zakresu Public Relations & Media Marketing.

Paweł jest lektorem, który stale się rozwija. Uczestniczył w kilkudziesięciu szkoleniach metodycznych (m.in. „Jak uczyć słownictwa mądrze i nowocześnie”, „Z życia wzięte, czyli materiały autentyczne na zajęciach inaczej”, „Myślenie wizualne w szkole”, „Techniki nauczania polisensorycznego”, ”Teaching Speaking for the most popular Cambridge English exams FCE and CAE”) oraz konferencjach (m.in. ESL Twist Conference, Kongres Językowy PASE). Jest na bieżąco z trendami metodycznymi i stale poszukuje nowych, atrakcyjnych, jak i skutecznych metod oraz technik nauczania.

Paweł jest osobą uśmiechniętą, komunikatywną, a jego słownik nie zawiera słowa „nuda”. Sport i aktywność fizyczna są nieodłączną częścią jego życia, a wolny czas spędza głównie na uprawianiu dyscypliny Freestyle Football oraz szeroko pojętego kuglarstwa. Jest również dyplomowanym animatorem tańca, który energicznym krokiem prowadzi kursantów do sukcesu.

Masz pytania?