Platforma


W szkole języka angielskiego Manhattan Academy korzystamy z najnowocześniejszej na świecie platformy AmeriLingua. Kursanci otrzymują darmowy dostęp do wszystkich lekcji na poziomach od A1 do C1 na czas trwania kursu.

Wysokiej jakości lekcje na platformie tworzone są przez zespół pełnych pasji amerykańskich ekspertów i praktyków ESL.

Lekcje na platformie

 • Są nowoczesnym sposobem na naukę języka angielskiego dla osób dorosłych.
 • Są wysokiej jakości - stworzone przez amerykańskich ekspertów i praktyków.
 • Zapewniają kontakt z językiem, który jest żywy, autentyczny i aktualny.
 • Są atrakcyjne i nowoczesne pod względem wizualnym.
 • Bazują na krótkich, zabawnych, inspirujących filmikach video, ciekawych tekstach lub nagraniach audio, prowokujących do żywych dyskusji.
 • Posiadają transkrypcje do video, dzięki czemu zrozumiesz każde wypowiadane słowo.
 • Zawierają listę słownictwa wraz z definicjami i wymową.
 • Zawierają powtórkę, aby dodatkowo utrwalić materiał z lekcji.
 • Prezentują gramatykę w przejrzysty sposób.
 • Są podzielone na poziomy od A1-C2.
 • Dotyczą języka ogólnego lub biznesowego.

Korzystając z platformy amerilingua

 • Można uczyć się z lektorem lub uczyć się samodzielnie.
 • Można uczyć się języka ogólnego lub biznesowego.
 • Można nauczyć się aktualnych i naturalnych zwrotów oraz idiomów.
 • Można samodzielnie nadrobić braki z niższego poziomu.
 • Można znacznie poszerzyć słownictwo.
 • Można powtórzyć i utrwalić gramatykę.
 • Można poćwiczyć rozumienie ze słuchu żywego, aktualnego języka dzięki materiałom autentycznym (video oraz nagrania wraz z transkrypcją).
 • Można dowidzieć się wielu ciekawostek i zyskać interesujące tematy do dyskusji.
 • Można poszerzyć swoje horyzonty.

TWOJE ASPIRACJE SĄ NASZĄ PASJĄ

Wierzymy w przełamywanie barier komunikacyjnych. Wspieramy nauczycieli i pomagamy uczącym się języka osiągnąć to, czego pragną. Niezależnie od tego czy ktoś chce poprawić swoją znajomość języka angielskiego, aby zdobyć nową pracę, studiować za granicą, zawrzeć nowe przyjaźnie, podróżować po świecie czy po prostu rozwijać swoje umiejętności językowe, AmeriLingua dostarcza narzędzia, które przekształcają te aspiracje w rzeczywistość.

Nasze lekcje i plany lekcji są tworzone przez pełnych pasji nauczycieli, by były proste, zabawne i skuteczne. Wszystkie nasze zasoby opierają się na badaniach i mają udokumentowane sukcesy w poprawianiu płynności języka angielskiego naszych uczniów.

Nasza działalność opiera się na zasadach włączania, różnorodności, szacunku i zaufania. Nasze zasoby służą wszystkim, niezależnie od pochodzenia, pomagając ludziom rozwijać płynność języka angielskiego, aby mogli swobodniej komunikować się między sobą i czuć się zaakceptowani. Kiedy ludzie czują się włączeni i wysłuchani, mogą osiągnąć swój pełny potencjał. Wszystkie nasze zasoby są tworzone z tym na uwadze. Dlatego AmeriLingua jest dostępna dla wszystkich, którzy pragną poprawić swoje umiejętności języka angielskiego, niezależnie od ich obecnego poziomu zaawansowania.

MISJA

Umożliwienie nauczycielom i uczącym się zbudowanie pewności siebie i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia osobistych i zawodowych aspiracji.

WIZJA

AmeriLingua dąży do tego, aby stać się wiodącą platformą dla wszystkich nauczycieli i uczniów angielskiego na całym świecie.

LEKCJE ANGIELSKIEGO DLA WSZYSTKICH

Wierzymy, że każdy, kto chce nauczyć się języka angielskiego, powinien mieć taką możliwość. Uważamy również, że każdy zasługuje na dostęp do wysokiej jakości lekcji angielskiego zaprojektowanych przez ekspertów, dostępnych na łatwej w obsłudze platformie, która sprawia, że nauczanie i nauka są przyjemnością. Odkryj, co nas wyróżnia i czyni platformę AmeriLingua wyborem numer jeden dla wielu nauczycieli języków obcych, uczniów oraz szkół na całym świecie.

ZAPROJEKTOWANE PRZEZ EKSPERTÓW

Nasze zasoby są projektowane przez pasjonatów nauczania amerykańskiego angielskiego, którzy mają dziesięciolecia doświadczenia zarówno w klasie, jak i poza nią, współpracując z uczniami języka angielskiego, aby pomóc im osiągnąć cele i poszerzyć swoje możliwości.

OSZCZĘDZA CZAS

Nasze starannie przygotowane lekcje angielskiego oszczędzają czas nauczycielom, szkołom i uczniom, którzy nie muszą przeszukiwać morza materiałów dostępnych online, ponieważ najwyższej jakości lekcje są skompilowane w jednym miejscu. Nasze gotowe do wykorzystania plany lekcji angielskiego pozwalają nauczycielom zaoszczędzić czas i prowadzić zajęcia z minimalnym przygotowaniem.

PO PROSTU JEST ZABAWNIE

Uważamy, że najlepsze doświadczenia edukacyjne są zabawne. Nasze lekcje są skuteczne i dostarczają mnóstwo frajdy, co utrzymuje nauczycieli w dobrym nastroju, a uczniów angażuje na każdym etapie nauki.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Aby zwiększyć dostęp do nauki języka angielskiego na wszystkich poziomach, nasze lekcje i narzędzia są proste w użyciu, oferując prosty i pozbawiony frustracji sposób na poprawę umiejętności języka angielskiego.

WZMOCNIENIE WIĘZI MIĘDZY UCZNIEM A NAUCZYCIELEM

Łatwa w obsłudze platforma AmeriLingua ułatwia komunikację między nauczycielami a uczniami. Pytaj, przekazuj zadania domowe, udzielaj informacji zwrotnej i sugeruj dodatkowe lekcje – wszystko to na jednej zintegrowanej platformie.

Masz pytania?