Kurs TOEFL został studentem prestiżowych uczelni w USA

 • Kurs TOEFL

  Zostań studentem Harvardu, Yale, Columbia

  lub innej wspanialej uczelni anglojęzycznej !

  TOEFL (Test of English as a Foreign Language) to test dający najbardziej prestiżowy certyfikat znajomości języka angielskiego w środowisku akademickim, uznawany przez ponad 10 000 uczelni wyższych na całym świecie. Posiadacze certyfikatu TOEFL to osoby, które mogą studiować na wielu prestiżowych uczelniach anglojęzycznych, prowadzić badania naukowe czy po prostu biegle posługiwać się językiem angielskim.

  W swojej nowej formie, zwanej TOEFL iBT (internet-Based Test), TOEFL jest teraz najbardziej nowoczesnym z certyfikatów językowych. Zdawany w całości przed komputerem, wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie badań edukacyjnych i technologii komputerowych.

  TOEFL jest testem stosowanym na całym świecie i jest zastrzeżonym znakiem towarowym Educational Testing Service (ETS), największej organizacji na świecie zajmującej się tworzeniem i przeprowadzaniem egzaminów sprawdzających umiejętności językowe oraz badaniami w dziedzinie edukacji.

  Test TOEFL składa się z czterech części: czytanie (reading), słuchanie (listening), mówienie (speaking), pisanie (writing)

  W Manhattan Academy pomagamy uczniom przygotować się do egzaminu TOEFL w sposób praktyczny, analizujemy każdą sekcję solidnie i przedstawiamy najlepsze, sprawdzone metody rozwiązywania zadań. Skutecznie pomagamy w lepszym opanowaniu amerykańskiej gramatyki, poznania słownictwa, rozumienia tekstu oraz pisaniu eseju.

  Zatrudniamy najlepszych, bo wierzymy, że tylko najlepsi nauczyciele gwarantują sukces. Program przygotowania do egzaminu TOEFL w Manhattan Academy jest pod nadzorem osób, które ukończyły liceum lub studia w Stanach Zjednoczonych. Nauczyciele prowadzący, to osoby z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym i lingwistycznym. Każdy z nauczycieli prowadzących zdał egzamin TEOFL z bardzo wysokim rezultatem.

  W trakcie programu gwarantujemy:

  • Zajęcia indywidualne lub zajęcia w bardzo małej grupie (do wyboru)
  • TOEFL – słownictwo
  • TOEFL – zrozumienie tekstu/czytanie
  • TOEFL – gramatyka
  • TOEFL – słuchanie
  • TOEFL – mówienie
  • TOEFL – pisanie eseju
  • TOEFL – Testy diagnostyczne oraz tzw. mock exams.

  Napisz do nas i umów na darmowe spotkanie informacyjne.

Zgłoszenie

Wyślij nam swoje zgłoszenie wraz z opisaniem jakie masz zapotrzebowanie w zakresie nauki języka.

Zapisz się Zapisz się Zapisz się
Masz pytania?