Ania jest magistrem do kwadratu – ukończyła filologię angielską – tytuł magistra oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną – tytuł magistra (SWPS oraz Uniwersytet Warszawski). Przez cały okres studiów otrzymywała stypendium naukowe, a tytuł magistra filologii angielskiej uzyskała z wyróżnieniem. Studiowała rownież na The University of Winchester w Wielkiej Brytanii, gdzie nabyła piękny brytyjski akcent. Od wielu lat naucza osoby dorosłe w zakresie General English oraz Business English na wszystkich poziomach zaawansowania. Jej szczególnym polem zainteresowania jest wymowa angielska oraz akcent, a do do powtórek słownictwa najbardziej lubi stosować grę taboo. W wolnym czasie zajmuje się także tłumaczeniem na język angielski książek kucharskich, poradników, tłumaczeniami biznesowymi i technicznymi, tłumaczeniem audiodeskrypcji.

Brała także udział w autorskich warsztatach dla nauczycieli języków obcych prowadzonych przez szkołę Manhattan w zakresie stosowania gier językowych w nauczaniu osób dorosłych, kreatywnego nauczania gramatyki oraz sposobów na innowacyjne utrwalanie słownictwa i struktur gramatycznych. Jako lektorka szkoły Manhattan brała udział w konferencji dla nauczycieli języka angielskiego „Teacher Level Master. High Impact Teaching , cyklu szkoleń doskonalących warsztat nauczyciela osób dorosłych, m.in. : creativical games in your classroom, tools for truly effective pairwork, language-focused collaborative tasks , serious fun with grammar , language and skills through left and right brain hemispheres , innovative translation tasks to maximise learning , smart ways to build rapport , reading skills through clever use of online applications , activating students’ minds and bodies , 21 st skills through teamwork and language practice.

Uczy się także języka hiszpańskiego, a jej zainteresowania to joga, tańce latynoamerykańskie oraz psychologia.

Pani Ania jest najlepsza prowadzaca jaka dotychczas spotkalam! Jest zawsze przygotowana do zajec, ciekawie prowadzi lekcje oraz dostosowuje sie do naszych potrzeb.

Ania to super lektorka. Cierpliwa i z dużym poczuciem humoru. Tłumaczy do bólu. Zajęcia z nią nie są nudne, nie odpuszcza ani na chwilę. Stosuje wszelkie miłe metody aby rozwiązać nasz język. Strefa zone polish to moja ulubiona część zajęć 🙂 Widać że lubi to co robi. W obecnych czasach ciężko o dobrą lektorke na szczęście jest Ania :))

Ania jest bardzo zaangażowana w zajęcia co udziela się kursantom. Na zajęcia przychodzi się z przyjemnością.

Masz pytania?