Patrycja

Patrycja

Teacher
Patrycja ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim lingwistyki stosowanej w zakresie języka angielskiego i niemieckiego (z wyróżnieniem), a także studium magisterskie na SGH w zakresie informatyki gospodarczej.

Brała także udział w autorskich warsztatach dla nauczycieli języków obcych prowadzonych przez szkołę Manhattan w zakresie stosowania gier językowych w nauczaniu osób dorosłych, kreatywnego nauczania gramatyki oraz sposobów na innowacyjne utrwalanie słownictwa i struktur gramatycznych. Jako lektorka szkoły Manhattan brała udział w konferencji dla nauczycieli języka angielskiego „Teacher Level Master. High Impact Teaching , cyklu szkoleń doskonalących warsztat nauczyciela osób dorosłych, m.in. : creativical games in your classroom, tools for truly effective pairwork, language-focused collaborative tasks , serious fun with grammar , language and skills through left and right brain hemispheres , innovative translation tasks to maximise learning , smart ways to build rapport , reading skills through clever use of online applications , activating students’ minds and bodies , 21 st skills through teamwork and language practice.

Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania – od A1 po C2, przygotowaniu do egzaminów STANAG czy uniwersyteckiego B2. Interesuje ją muzyka rockowa oraz siatkówka.

Opinie Kursantów z przeprowadzonej ankiety (2019r):

Bardzo polecam zajęcia z lektorką Patrycją ze szkoły Manhattan. Patrycja ma wyjątkowe podejście do ucznia, wewnętrzną chęć i energię oraz przyjemny plan nauki oparty bardziej na grach i zabawie zamiast klepaniu zadań z książki :). Mam poczucie że mój angielski po wielu latach nauki w innych szkołach dopiero z Patrycją ruszył do przodu. Szkołę Manhattan polecam dodatkowo za elastyczne podejście do potrzeb i możliwości kursanta 🙂 Piotr W., 

Widać prawdziwą pasję do nauczania, lektorka niezwykle energetyczna, prawdziwy wulkan pomysłów. Anna M., Samsung

Patrycja dużo czasu przeznacza na mówienie co jest dla mnie najważniejsze, dzięki niej tak naprawdę wreszcie przełamałam barierę i zaczęłam odważniej mówić. Polecam zajęcia wszystkim znajomym!

Zajęcia są wspaniałe, prowadzone w przyjaznej atmosferze i bezstresowo 🙂 To pierwsza szkoła, gdzie na zajęcia chętnie przychodzę. Patrycja do każdego pochodzi indywidualnie, bardzo angażuje się oraz uważnie słucha wypowiedzi każdego kursanta, pomagając mu jeżeli zapomni jakiegoś słówka. Tematyka zajęć jest różnorodna, ciekawa i starannie realizowana na zdjęciach. Bardzo mi się podoba, że nie ma pracy w parach, tylko pracujemy całą grupą i każdy ma swoją szansę na wypowiedź, którą na bieżąco weryfikuje lektor.

Jest tak jak powinno być. Zajęcia nie są nudne upływają w ekspresowym tempie w miłej atmosferze. Lektor przekazuje ogrom dodatkowej przydatnej wiedzy, aby łatwiej było zapamiętać. Jestem bardzo zadowolona.

Masz pytania?