komentarz z ankiety
0

komentarz z ankiety

Wspaniali lektorzy! Podchodzą do zajęć bardzo entuzjastycznie, ale zarazem profesjonalnie. Polecam zajęcia każdemu - to sama przyjemność móc uczyć się języka obcego w tak przyjaznej i otwartej atmosferze!

Read More
komentarz z ankiety
0

komentarz z ankiety

Szkołę Manhattan pierwotnie wybrałam ze względu na lokalizację. Po pierwszym semestrze wiedziałam już, że naukę angielskiego chcę kontynuować tylko tam :) Co mnie przekonało? Małe, pięcioosobowe grupy, gdzie każdy zdąży się wypowiedzieć, różnorodny sposób nauki (czytanie,pisanie, słuchanie, tłumaczenie piosenek :)), nacisk na wymowę-nawet jako staruszka w najgorszej fazie demencj ...

Read More
Marta
0

Marta

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego w Szkole Manhattan Języki Świata! Szczególnie cenię sobie Manhattan za indywidualne podejście do kursanta, przyjazną atmosferę oraz szczere zaangażowanie lektorów. Na zajęciach, które odbywają się w kameralnych warunkach, największą uwagę poświęca się szeroko pojętej komunikacji. Mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie. Dużo praktycz ...

Read More
Anna
0

Anna

Chodzę do Manhattana drugi rok i jestem wyjątkowo zadowolona. W tym roku mam zajęcia z Karoliną - wspaniałą lektorką i super osobą. Karolina tak prowadzi zajęcia, że nauka angielskiego nie tylko przynosi efekty, ale także sprawia satysfakcję. Ponadto Karolina ma tak piękny brytyjski akcent, że słuchanie Jej to czysta przyjemność. Szczerze polecam.

Read More
Piotr Górski
0

Piotr Górski

Kończę właśnie swój pierwszy semestr w Manhattanie i jestem bardzo zadowolony. Kurs nastawiony na komunikację - mówi się bardzo, bardzo dużo. Dzięki niezwykle swobodnej i wesołej atmosferze na zajęcia chodzi się z przyjemnością i szkoda opuścić choćby jedną lekcję.

Read More
Sylwia Sroczyńska
0

Sylwia Sroczyńska

Uczęszczałam do tej szkoły przez kilka semestrów i byłam bardzo zadowolona ze sposobu w jaki prowadzone są zajęcia. Zajęcia odbywają się w bardzo kameralnych grupach do 5 osób. Duży nacisk kładzie się na konwersację na zajęciach co szybko przekłada się w pozbyciu blokady w mówieniu. Mówię to z autopsji :) Lektorzy są zawsze świetnie przygotowani do zajęć i wymagają od swoich uczn ...

Read More
Danusia Skiba
0

Danusia Skiba

Najlepsza szkoła pod słońcem:) bez zastanowienia polecam każdemu:) Lektorzy uczą poprawnej wymowy, gramatyki, dbają o to, aby poznany materiał był utrwalany oraz naprawdę dzięki tym zajęciom można nabrać wprawy w mówieniu:)) co jest chyba najistotniejsze:) Polecam!!! i pozdrawiam lektorów :))

Read More
Agnieszka Garnysz
0

Agnieszka Garnysz

Trafiłam do szkoły Manhattan poprzez stronę internetową i był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Główne zalety tej szkoły które przyciągnęły moją uwagę to nauka w małych grupach max 5 osób oraz duży nacisk na przełamanie bariery w mówieniu. Uczę się już drugi semestr i mogę z czystym sumieniem polecić tą szkołę.

Read More
Masz pytania?