Nasze sale

Zapewniamy optymalne warunki
w celu efektywnej pracy Twojego umysłu.

Proces

nauczania

Program i proces nauczania możemy podzielić na kilka głównych elementów uwzględniając techniki Brain Friendly English ® oraz indywidualne predyspozycje ucznia.

Przyswajanie wiedzy
70
Zabawa interaktywna
20
Własne predyspozycje
10
Komentarze z ankiet uczniów naszej szkoły

Uczniowie napisali o nas

Maja Mosakowska
Świetna szkoła. Dzięki zajęciom zaczęłam swobodnie mówić, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Fajne jest to, że lektorzy zachęcają do konwersacji utwierdzając Cię w przekonaniu, że mówisz naprawdę dobrze, trzeba tylko przełamać strach i niechęć. Na zajęciach pracujesz głównie "paszczą", w domu ołówkiem:) Ale o to w tym chodzi! Jeśli ktoś liczy na to, że zapłaci i "ma", to się bardzo rozczaruje. Dla takich ludzi są szkoły, które reklamami oblepiają całą Warszawę. Manhattan jest unikalny i kameralny. P.S. Poleciłam Manhattam trzem osobom z mojej firmy i każda jest bardzo zadowolona!
Natalia Ostrach
Lektorka była zawsze przygotowana do zajęć zarówno w omawiane na początku materiały edukacyjne jak i w preparowane przez siebie zestawy ciekawych ćwiczeń. Dzięki temu z przyjemnością uczyłam się nowych zasad i słów. Jej wiedza z zakresu języka i kultury francuskiej jest wręcz niebywała. Dotyczy to zarówno mentalności francuskiej, jedzenia, filmu, muzyki i książek. Zawsze można było dowiedzieć się czegoś nowego na temat francuskiego życia. Każda lekcja była niekonwencjonalnym sposobem ugruntowania znajomości języka.
Ania Sendek
Moim zdaniem Manhattan jest jedną z lepszych szkół językowych w Warszawie.
Kuba Grabarczyk
Zatrudnia Pani w swojej szkole wspaniałych lektorów i zajęcia są wielką przyjemnością. Każdemu polecałem i polecam zajęcia z Basią czy z Magdą. Nauka w Pani szkole to wielka przyjemność i satysfakcja. Z przyjemnością podzielę się tą opinią z każdym.
Agnieszka Garnysz
Trafiłam do szkoły Manhattan poprzez stronę internetową i był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Główne zalety tej szkoły które przyciągnęły moją uwagę to nauka w małych grupach max 5 osób oraz duży nacisk na przełamanie bariery w mówieniu. Uczę się już drugi semestr i mogę z czystym sumieniem polecić tą szkołę.
Danusia Skiba
Najlepsza szkoła pod słońcem:) bez zastanowienia polecam każdemu:) Lektorzy uczą poprawnej wymowy, gramatyki, dbają o to, aby poznany materiał był utrwalany oraz naprawdę dzięki tym zajęciom można nabrać wprawy w mówieniu:)) co jest chyba najistotniejsze:) Polecam!!! i pozdrawiam lektorów :))
Sylwia Sroczyńska
Uczęszczałam do tej szkoły przez kilka semestrów i byłam bardzo zadowolona ze sposobu w jaki prowadzone są zajęcia. Zajęcia odbywają się w bardzo kameralnych grupach do 5 osób. Duży nacisk kładzie się na konwersację na zajęciach co szybko przekłada się w pozbyciu blokady w mówieniu. Mówię to z autopsji 🙂 Lektorzy są zawsze świetnie przygotowani do zajęć i wymagają od swoich uczniów tego samego. Ale o to przecież chodzi żeby się języka nauczyć;) Dużym atutem jest również bardzo atrakcyjna cena za kurs. Z czystym sumieniem polecam naukę w tej szkole.
Piotr Górski
Kończę właśnie swój pierwszy semestr w Manhattanie i jestem bardzo zadowolony. Kurs nastawiony na komunikację - mówi się bardzo, bardzo dużo. Dzięki niezwykle swobodnej i wesołej atmosferze na zajęcia chodzi się z przyjemnością i szkoda opuścić choćby jedną lekcję.
Anna
Chodzę do Manhattana drugi rok i jestem wyjątkowo zadowolona. W tym roku mam zajęcia z Karoliną - wspaniałą lektorką i super osobą. Karolina tak prowadzi zajęcia, że nauka angielskiego nie tylko przynosi efekty, ale także sprawia satysfakcję. Ponadto Karolina ma tak piękny brytyjski akcent, że słuchanie Jej to czysta przyjemność. Szczerze polecam.
Marta
Serdecznie polecam naukę języka angielskiego w Szkole Manhattan Języki Świata! Szczególnie cenię sobie Manhattan za indywidualne podejście do kursanta, przyjazną atmosferę oraz szczere zaangażowanie lektorów. Na zajęciach, które odbywają się w kameralnych warunkach, największą uwagę poświęca się szeroko pojętej komunikacji. Mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie. Dużo praktycznych słówek i wyrażeń. Ćwiczymy też rozumienie ze słuchu oraz gramatykę. Na weekend zwykle dostajemy coś do napisania. Prace (popełnione w nich błędy) są później szczegółowo omawiane. Na e-maila regularnie otrzymuję dodatkowe materiały szkoleniowe lub linki do ciekawych stron i filmików.
komentarz z ankiety
Dawno nie miałam przyjemności uczęszczania na tak pozytywnie doładowujące zajęcia!
komentarz z ankiety
Szkołę Manhattan pierwotnie wybrałam ze względu na lokalizację. Po pierwszym semestrze wiedziałam już, że naukę angielskiego chcę kontynuować tylko tam 🙂 Co mnie przekonało? Małe, pięcioosobowe grupy, gdzie każdy zdąży się wypowiedzieć, różnorodny sposób nauki (czytanie,pisanie, słuchanie, tłumaczenie piosenek :)), nacisk na wymowę-nawet jako staruszka w najgorszej fazie demencji nie zapomnę, jak się mówi "hotel" czy "Poland" 🙂 To w Manhattanie przestałam się bać rozmawiania po angielsku. Przede wszystkim jednak dla mnie ważna była świetna atmosfera na zajęciach ( i za to dziękuję naszej lektorce Kasi Klepackiej). Kolejnym plusem jest cena, jedna z niższych w Warszawie.
komentarz z ankiety
Lektorka mówi z bardzo dobrym akcentem, posiada anielską cierpliwość oraz wspaniałe poczucie humoru, potrafi zachęcić do dyskusji.
komentarz z ankiety
Wspaniali lektorzy! Podchodzą do zajęć bardzo entuzjastycznie, ale zarazem profesjonalnie. Polecam zajęcia każdemu - to sama przyjemność móc uczyć się języka obcego w tak przyjaznej i otwartej atmosferze!

Weryfikacja

Umów się z nami na weryfikację Twojej wiedzy w celu określenia optymalnego dla Ciebie profilu dydaktycznego.

Przejdź Przejdź Przejdź

  Masz pytania?

  Śmiało !

  Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji związanych z naborem do grup i nauką języka angielskiego.

  [email protected]

  ul. Towarowa 22, wejście E, lokal 19 / 00-839 Warszawa

  504 780 046

  Nabór

  Dokonaj zapisu na nowy semestr.
  Masz pytania - napisz lub zadzwoń.

  Zgłoś się do nasZgłoś się do nasZgłoś się do nas
  Masz pytania?